14.julijā "Stāstu bibliotēkām" tika pasniegtas atpazīstamības zīmes

2012-07-16 11:59

2012. gada 12. jūlijā Eiropas Savienības mājā notika UNESCO LNK iniciatīvas "Stāstu bibliotēkas" plānošanas seminārs. Tā mērķis bija iegūt pēc iespējas skaidrāku vīziju un par pirmā Zemgales stāstnieku festivāla Latvijā norisi. Semināra laikā tika izveidota provizoriskā programma un izrunāti jautājumi, kas saistiti ar festivāla dalibniekiem, norises vietu un citiem organizatoriski nozīmīgiem jautājumiem.

Semināra otrajā daļā ar UNESCO LNK ģenerālsekretāres Dagnijas Baltiņas svinīgo uzrunu dalībbibliotēkām tika pasniegtas oficiālas UNESCO LNK iniciatīvas "Stāstu bibliotēkas" atpazīstamības zīmes - plāksnes. Tādējādi UNESCO LNK izrāda pateicību bibliotēkām par iesaistīšanos, aktīvu un nesavtīgu darbošanos iniciatīvā "Stāstu bibliotēkas" un par nozīmīgu UNESCO vērtību un ideju izcelšanu Latvijā, īpaši mutvārdu tradīciju jomā. Plāksnes ar iniciatīvas logo ir arī kā vienojošs elements, kas oficiāli apstiprina konkrētās bibliotēkas piederību UNESCO LNK "Stāstu bibliotēkas" tīklam.

No kreisās: UNESCO LNK projektu koordinatore M.Kāne, Pārventas bibliotēkas vadītāja I.Gredzena, Ventspils bērnu bibliotēkas vadītāja E.Lāce, Dubultu bērnu bibliotēkas vadītāja I.Radziņa, UNESCO LNK ģenerālsekretāre D.Baltiņa, RCB Bišumuižas filiālbibliotēkas vadītāja I.Rasa, Iecavas novada bērnu bibliotēkas bibliotekāre Z.Stūrmane, tīkla eksperte M.Mellēna, Pilsrundāles bibliotēkas vadītāja A.Ramane, Lazdonas pagasta bibliotēkas vadītāja L.Gluščuka, Pūres pagasta bibliotēkas bibliotekāre M.Kasparova.