Aicinājums uz pasākumu “Rēzeknes stāsts fotogrāfijā”

2017-09-13 14:11
2017. gada 28. septembrī plkst. 15.00 Rēzeknes Centrālā bibliotēka UNESCO LNK tīkla “Stāstu bibliotēkas” ietvaros, aicina uz pasākumu “Rēzeknes stāsts fotogrāfijā”!
Ikviens rēzeknietis aicināts dalīties ar pilsētas stāstiem. Tās var būt ainavas, notikumi pilsētā, cilvēki, portreti, atsevišķas detaļas, kas vēsta par dažādiem notikumiem pilsētā un atgadījumiem rēzekniešu dzīvēs. Aicinām ņemt līdzi savas fotogrāfijas, kurās iemūžināta pilsēta. 
Pasākumā būs apskatāma novadpētniecības materiālu izstāde par Rēzekni fotogrāfijās un fotogrāfa Antona Mūrnieka darbi, kuros iemūžināta mūsu pilsēta un Rēzeknes novads dabas noskaņās un cilvēku emocijās.
Laipni gaidīti bibliotēkā!
Autors:
Rēzeknes CB IT nodaļas vadītājs
Artūrs Bondars
2017. gada 28. septembrī plkst. 15.00 Rēzeknes Centrālā bibliotēka UNESCO LNK tīkla “Stāstu bibliotēkas” ietvaros, aicina uz pasākumu “Rēzeknes stāsts fotogrāfijā”!
 
Ikviens rēzeknietis aicināts dalīties ar pilsētas stāstiem. Tās var būt ainavas, notikumi pilsētā, cilvēki, portreti, atsevišķas detaļas, kas vēsta par dažādiem notikumiem pilsētā un atgadījumiem rēzekniešu dzīvēs. Aicinām ņemt līdzi savas fotogrāfijas, kurās iemūžināta pilsēta. 
 
Pasākumā būs apskatāma novadpētniecības materiālu izstāde par Rēzekni fotogrāfijās un fotogrāfa Antona Mūrnieka darbi, kuros iemūžināta mūsu pilsēta un Rēzeknes novads dabas noskaņās un cilvēku emocijās.
 
Autors:
Rēzeknes CB IT nodaļas vadītājs
Artūrs Bondars